Idealny program księgowy dla małych firm

Prosty program dla małych firm

Według obowiązujących od wielu lat przepisów w naszym kraju, każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia szczegółowej ewidencji księgowej. Dokładne zasady dotyczące prowadzenia ksiąg rachunkowych zostały opisane w Ustawie o Rachunkowości. Niezbyt duże i średnie przedsiębiorstwa są zobowiązane do prowadzenie o wiele mniej szczegółowej ewidencji księgowej, jednak z całą pewnością nie można zaniedbywać tej działalności.

W szybkim i skutecznym prowadzeniu ksiąg rachunkowych pomoże wam specjalistyczny program dla firm. Dzięki niemu bez najmniejszego problemu uporządkujecie całą dokumentację występującą w waszej firmie oraz obliczycie zaliczkę na podatek dochodowy. Program jest niewyobrażalnie intuicyjny w obsłudze i zaprojektowany specjalnie do pomocy dla przedsiębiorców prowadzących niezbyt duże i średnie firmy. De fakto warto się nim zainteresować, aby znacząco ułatwić prowadzenie księgi zysków i rozchodów a także ewidencji księgowej w waszym przedsiębiorstwie. Wnikliwie uporządkowane finanse nie tylko pozwolą wam uniknąć wysokich kar inwestycyjnych nałożonych przez Urząd Skarbowy, ale też dużo lepiej kontrolować finanse waszego przedsiębiorstwa.
Podatkowa książka zysków i rozchodów jest najważniejszą funkcją oferowaną przez ten program, niemniej jednak z całą pewnością nie priorytetową. Warto zapoznać się z wszystkimi funkcjami oferowanymi przez program, aby przekonać się o jego potrzebie posiadania w waszej firmie. Jedną z najważniejszych zalet tego oprogramowania jest z całą pewnością jego niskie koszty. Miesięczny koszt posiadania licencji na program kosztuje jedynie kilkadziesiąt zł. Nie jest to zatem zbytnio wygórowana stawka, jak za posiadanie wielofunkcyjnego narzędzia do zarządzania finansami i księgowością w waszym zakładzie produkcyjnym. Jego korzystanie w znacznym stopniu poprawi przejrzystość waszych finansów nie dla urzędników, ale głównie dla was. Jeśli nie jesteście jednakże nadal przekonani do tego rozwiązania, to warto na początku ściągnąć darmową wersję próbną. Przez cały miesiąc będziecie mogli w pełni za darmo przetestować to oprogramowanie, aby indywidualnie przekonać się o wygodzie posiadania internetowej książki profitów i rozchodów. Na pewno wasza przygoda z tym programem nie zakończy się na testowaniu darmowej wersji.
Więcej informacji: https://www.ksiega-podatkowa.pl/dla-firm/ksiazka-przychodow-rozchodow.