Jednorazowe spodenki do kolonoskopii

Medyczne klapki jednorazowe

W teraźniejszych czasach pacjenci zwracają coraz większą uwagę na jakość wykonywanych fachowych zabiegów. Największe oczekiwania posiadają oczywiście pacjenci profesjonalnych, prywatnych klinik, którzy dość słono płacą za właściwie każdy wykonany zabieg. Jeżeli człowiek płaci za konkretny zabieg kilkaset albo wręcz kilka tyś. złotych, to oczekuje wysokiej jakości standardu leczenia, ale też higieny oraz komfortu.

Jednym z najlepszych sposobów na znaczne podniesienie standardu higieny a także komfortu pacjentów jest inwestycja w jednorazową odzież zabiegową. Jednorazowe spódniczki ginekologiczne zdecydowanie przypadną do gustu dla każdej kobiety. Przebywanie pół nagim w gabinecie ginekologicznym zdecydowanie nie jest zbyt wygodne o czym perfekcyjnie wie każda kobieta. Spora większość z nas z aprobatą przyjmie możliwość posiadania na sobie cienkiej, jednorazowej spódniczki, która umożliwi wykonanie badania i przy okazji zadba o nasz komfort psychiczny. Płacąc kilkaset pln za wizytę oraz samo badanie można przecież oczekiwać troszkę wyższej jakości wykonywania usług, niż w publicznej placówce.
Obecnie odzież jednorazowa jest dostępna do kupienia w wielu hurtowniach a także sklepach medycznych. Bez żadnego problemu uda wam się wyposażyć całą waszą klinikę w odpowiednią ilość spódniczek ginekologicznych. Warto w tym samym momencie zdecydować się na zamówienie ich w większej ilości, gdyż będziecie zużywali średnio kilkadziesiąt spódniczek dziennie. Decydując się na złożenie większego zamówienia na odzież jednorazową w hurtowni warto spróbować osobiście wynegocjować cenę jednostkową danego produktu. Co prawda jednorazowa odzież medyczna nie jest zbyt kosztowna, niemniej jednak obniżenie jej ceny dosłownie o kilka groszy jest warte zachodu. W końcu w ciągu miesiąca będziecie zużywali od kilkuset do kilku tysięcy spódniczek w współzależności od wielkości waszej kliniki ginekologicznej. Każdy przyjmujący lekarz na pewno zużyje kilkadziesiąt spódniczek dziennie. Jeśli przyjmuje w waszej klinice kilku lekarzy naraz, to ilość zużywanych dziennie spódniczek waha się od kilkuset sztuk do dosłownie tysiąca. Warto zatem spróbować wynegocjować troszkę niższą stawkę przy składaniu zamówienia na tysiące potrzebnych sztuk.
Źródło informacji: fartuchy jednorazowe.